Tarif Gönder

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alım Satım

29.07.2021
2.949

Yemek üzerine hizmet veren işletmelerin malzeme ve ekipman seçiminde önceliği endüstriyel ürünlerdir. Restoran, Cafe, Lokanta, yemekhane gibi yerlerde seri ve hızlı yemek için endüstriyel ekipmanlar oldukça fayda sağlamaktadır. Hem hızlı olması yanında aynı azmanda bu ekipmanların yüksek uzun ömürde tercihlerde etken olmaktadır.

Endüstriyel mutfak malzemeleri paslanmaz çelik malzemeden üretilir ve darbeye ve uzun kullanıma uygundur. Bu sebeple standart diğer malzemelere göre fiyatları biraz yüksektir. İkinci elde piyasasıda bulunmaktadır. Endüstriyel fırınlar, hazırlık ekipmanları, pişiriciler, soğutma ve teşhir dolapları, kuzinelerde bu grup arasında girmektedir.

Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Satın Almak

Ülkemizde endüstriyel malzeme satışı oldukça fazladır. Yerli markalar ve yabancı markaların ürünleri bir çok yerde bulabilirsiniz. İnternet üzerinden adrese teslim endüstriyel mutfak ekipmanları satışıda yapılmaktadır. Piyasada hem endüstriyel mutfak hemde endüstriyel cafe malzemeleri olarak geçmektedir.

İkinci el endüstriyel mutfak malzemeleri içinde internette ilan yolu ile bir çok ürünü bulabilir ve satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken satın alacağınız malzemenin çalışıp çalışmadığı ve performansından emin olmanızdır.

Endüstriyel Ekipman Satmak İstiyorum

Günümüzde bir çok restoran, cafe, lokanta gibi işletme açılış yaptığı gibi kapanışta yapabilmektedir. Çoğu zaman malzemeleri devir yolu ile yeni alıcısına gittiği gibi kimi zaman devir gerçekleşmez ve alıcı bulmak gerekir.

2.El endüstriyel ürünlerin alımı için hizmet veren kurumsal düzeyde çalışan firmalarda bulunmaktadır. Satmak istediğiniz ürün için bu firmaları bilgilendirmeniz halinde yerinize gelip ürünlerinizi inceler ve fiyat verir. Sizin de kabule etmeniz halinde nakit ödeme yaparak malzemelerinizi satın alabilmektedir. İkinci el endüstriyel mutfak malzemeleri alanlar ister tek parça malzeme istersenizde komple tüm malzemeleri için hizmet vermektedir. Masa sandalye dahil tüm komple ürünlerinizi satabilirsiniz.

Endüstriyel Mutfak Fiyatları

Ufak ünitelerde büyük fırın ve soğutucu dolaplar, soğuk hava depolarına kadar bir çok ürün grubu bulunmaktadır. Bunların fiyatları model, marka ve teknik özelliklerine göre değişmektedir. Bir gıda işletmesinin tüm malzeme ve ekipmanını endüstriyel ürünlerden almak hayli ciddi bütçe istemektedir. Ancak ihtiyacınız olan ana malzemeleri endüstriyel seçebilir ve yüksek performanslı bir çalışma elde edebilirsiniz.

Fiyatlarda ise sıfır ürünlerde 2000₺ den başlayan malzeme fiyatları olup 100.000₺ üzerinde fiyatları olan ekipmanlarda bulunmaktadır. Bu alanda kendini marka olarak kanıtlamış yerler yabancı markaları kısa bir araştırma ile bulabilirsiniz.


SENDE TARİFİNİ GÖNDER
YAZAR BİLGİSİ
yemek24
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.