Tarif Gönder

Antep Fıstıklı Baklava ve Antep Fıstıklı Pasta Tariflerinde Kullanılan Malzemeler

27.10.2022
1.725

Antep Fıstıklı pasta ve baklava yapımında kullanılan malzemeler, Kuşboku Fıstık içi ve Kuşboku ve Boz Fıstıktan yapılan Toz Antep Fıstığı , Pirinç Antep Fıstığı ve File Antep Fıstığıdır. Bu Antep Fıstığı Pastacılık ürünleri aroma ve lezzet bakımından yüksek olduğundan dolayı Baklava ve Pasta ustalarının tek tercidir. Pasta ve Baklava yapımında kullanılan ürünleri tedarik edebileceğimiz Pazaryerleri ve web siteleri mevcuttur. Sizlere en güvenilir Pastacılık malzemeleri alabileceğiniz web sitesi olan Kuryemiş.com adresini paylaşacağız.

Kuşboku Fıstık genellikle ürünün içeriğinde kullanılmaktadır. Toz Fıstık , Pirinç Fıstık ve File Antep Fıstığı süsleme amaçlı tercihe göre değişiklik göstermektedir. Pasta içinde son olarak Antep Fıstıklı Draje de tercihe göre kullanılmaktadır.

Antep Fıstığı hem besin değeri hem de lezzet açısından yüksek orana sahiptir. Protein açısından yüksek olan bu ürünler kullanıldığı birçok kurabiye , pasta ve şekerleme ürünlerine yüksek oranda lezzet katmaktadır. Günümüzde Lokum , Çikolata , Dondurma endüstrisinde yoğun olarak tüketimi mevcuttur. Antep Fıstığı ürünlerinin ayrıca doyurucu özelliği de bulunmaktadır.

Antep Fistikli Pasta Tarifleri

Sizlerde evinizde Pasta, Kurabiye, Baklava ve Şekerleme ürünü yapmak istediğinizde Kuryemiş.com web adresinden Pastacılık Ürünleri kategorisinden dilediğiniz ürünün siparişini verebilir ve satın alabilirsiniz. Ayrıca 4 varyasyon seçeneği ile tüketebileceğiniz kadar satın alma seçeneği mevcuttur. Sipariş ettiğiniz ürünü beğenmediğiniz taktirde ücretsiz iade garantisi vermektedir.

Dışarıdan satın alınan hazır ürünün maliyeti yüksek olabilmektedir. Evinizde yapabileceğiniz bir pasta veya Antep Fıstıklı Baklava ürününün maliyetini %60 aşağı çekebilir , bu paranın cebinizde kalmasını sağlayabilirsiniz. Sevdiklerinizi özel günlerinde anımsayabilir ve onlara jest yaparak daha mutlu hale getirebilirsiniz.

Kuryemiş.com Avantajı nelerdir?

Avantajları nelerdir?

• Antep Fıstığı Sektöründe Doğrudan Pazarın içindedir.
• Kuruyemişin Nabzının Attığı Pazar Yerlerinde Aktiftir.
• Pazaryerlerine Ödediğiniz %15 Komisyon Ücreti Cebinizde Kalıyor.
• Kaliteli Ürün Arayışı içinde olan Ekibimiz Mevcut.
• Beğenmediğiniz Ürünü Koşulsuz iade almaktadır.
• En Kaliteli Ürünü En Uygun Fiyata Satma Çabası içindedir.
• Sadık Müşteri Kitlesi Oluşturmak için çabalamaktadır.

Bu yazımızda Antep Fıstıklı Pasta tarifi malzemelerinden sizler için bahsettik. Umarız hayatınıza bir fayda sağlar.


SENDE TARİFİNİ GÖNDER
YAZAR BİLGİSİ
yemek24
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.