Tarif Gönder

Ayçekirdeğini Tarladan Sofranıza Ulaştıran İsim Bayçelik

24.02.2022
2.303
5/5 - (1 vote)

Ayçiçeği bitkisinin çekirdekleri, çeşitli işlemlerden geçerek atıştırmalık olarak sofralarımıza ulaşır. Ayçekirdeğini tarladan sofranıza ulaştıran isim Bayçelik, yıllardır edindiği tecrübe ile sizlere en lezzetli ayçekirdeklerini sunmakta. Keyifli sohbetlerin aranan tadı olan ayçekirdekleri, başlayıp duramayacağınız en lezzetli haliyle Bayçelik web adresinde. Üretimin başından sonuna kadar her aşamasında titizliği ön plana alan Bayçelik, yıllardır işini severek yapmaya devam ediyor.

Sektöründe en başarılı isimler arasında zirvede olan Bayçelik, ayçekirdeğinin başkenti sayılan Çivril’den tüm dünyaya ürünlerini ulaştırmakta. Sİyah ayçekirdeği ve beyaz ayçekirdeği olarak iki temel sınıflama yapabileceğimiz bu ürünler, aynı zamanda ebatlarına göre de sınıflandırılmakta ve paketlenmekte. Ayçekirdeğinde aklınıza gelebilecek her soruya cevap bulacağınız web adresimizi şimdi ziyaret edebilirsiniz.

Ayçekirdeği Denilince…

Çay eşliğinde yapılan keyifli sohbetler, ayçekirdeği denilince ilk akla gelen ortamlar olmaktadır. Ailece ya da dostlarla bulunan ortamlarda aranan lezzet ayçekirdekleri, lezzetinin yanı sıra vücuda önemli olumlu etkiler sağlamasıyla bilinir. Düzenli ve yeterli miktarda tüketimde sindirim sistemi üzerinde önemli faydaları bulunur. Ayçekirdeğinin faydaları arasında alzheimer, kalp ve damar hastalıklarının önlenmesi sayılabilir.

1

B1, E vitaminleri, magnezyum, fosfor, çinko gibi mineraller içeren ayçekirdeklerinin, her gün düzenli ve yeterli miktarda tüketilmesi önerilir. Günlük tüketim miktarı bir avuç içi kadar olmalıdır. Ara öğün olarak tercih edebileceğiniz atıştırmalıklarınıza ayçekirdeğini eklemeyi unutmayınız. Ayçekirdeğinde katkısız ve %100 doğal ürünleri ile dikkat çeken Bayçelik, sizlere en lezzetli ve sağlıklı atıştırmalıkları sunmak için çalışmaktadır.

Ayçekirdeği Üretiminde Titiz İşçilik

Tarladan sofraya ulaşan ayçekirdekleri, elbette tarladaki haliyle kalmamakta. Sofranıza ulaşana kadar birtakım işlemlerden geçen ayçekirdekleri, Bayçelik’in titiz işlemleri ile tüketime hazır hale geliyor. Uzman ekibi ile el değmeden paketlenen ayçekirdekleri, her damak tadına göre çeşitlilik gösterebilmekte. Beyaz ve siyah ve elekaltı ayçekirdekleri olarak sınıflandırdığımız ayçekirdeklerini web sitemizden inceleyebilirsiniz.

2

Özenle sizlere ulaştırdığımız ayçekirdeklerinin üretiminde ilk aşamanın hammadde teminini olduğunu söyleyebiliriz. En kaliteli ayçekirdeği teminini üreticiden sağlayan Bayçelik, ardından son teknoloji makinelerde üretim işlemlerine geçmekte. Uzman ekibin analiz yaptığı aşama ise kalite kontrol evresidir. Bu aşamalar sonunda paketlenen ürünler sevkiyata hazır hale gelmekte ve sizlere ulaştırılmakta. %100 müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat garantisi ile Bayçelik, ayçekirdeği üretiminde titiz işçiliği ile adını duyurmaya devam ediyor.

Bayçelik İle En Lezzetli Ayçekirdekleri

Hoş sohbetlerin, dostlarla ya da ailece içilen akşam çaylarının en güzel eşlikçisi ayçekirdekleri, günün vakti severek tüketilmekte. Ayçekirdeğinde ilk adres olan baycelik.com.tr sayfasında, en lezzetli ayçekirdeklerini bulabilir, detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. Eleme, sınıflandırma, renk ayırma, paketleme ve depolama işlemleri ile her aşamada kaliteli hizmeti ön plana çıkarmakta.

3

Deneyimli, uzman kadrosu ve ayçekirdeğinde uzun yıllar edindiği tecrübe ile Bayçelik, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu sayede sizlere memnun kalmanızı garanti eden lezzetler sunmaya devam ediyor. Siz de hayatınıza lezzet katacağınız ayçekirdekleri için web sitemizi şimdi ziyaret edebilir, sizler için sağladığımız hizmetlere göz atabilirsiniz. Bayçelik, taze ve doğal ayçekirdeklerini en lezzetli haliyle sizlere sunmaya ve sektöründe en başarılı isimlerden olmaya devam ediyor.

 

ETİKETLER: ,

SENDE TARİFİNİ GÖNDER
YAZAR BİLGİSİ
yemek24
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.