Tarif Gönder

Markalar Mutfaklarını Gulfood’da Dünyaya Açıyor!

23.09.2023
871
5/5 - (1 vote)

Gulfood Dubai, dünyanın en büyük ve en prestijli gıda ve içecek fuarlarından biridir. Bu büyüleyici fuar, gıda sektörünün önde gelen profesyonellerini, şeflerini, üreticilerini ve tüketicilerini her yıl Dubai’de bir araya getirir.
Gulfood, lezzetlerin ve kültürlerin buluşma noktasıdır; burada dünya mutfaklarının en özel tatlarını keşfedebilir, en son gıda trendlerini öğrenebilirsiniz.

Sektörün öncüleriyle tanışabilir, iş bağlantıları kurabilir, geleceğin gıda dünyasını şekillendiren inovasyonları ve sürdürülebilir uygulamaları keşfetme şansına sahip olursunuz.

Gulfood Dubai, gıda tutkunları ve profesyonelleri için sadece bir ziyaret değil, bir deneyim sunar. Dünyanın dört bir yanından gelen şefler tarafından verilen çok değerli masterclasslarına katılabilir, yemek demolarını izleyebilir, yeni tatlar keşfedebilir ve uluslararası mutfaklara olan ilginizi daha da derinleştirebilirsiniz.

gıda ve içecek fuarları

Gulfood Dubai, gıda ve içecek sektöründeki geri dönüşüme ve sürdürülebilir boyuta da dikkat çeker. Fuar süresince kullanılan gıda ürünlerinden gübre oluşturulur, atıklar kurtarılır ve karbondioksit emisyonu engellenir.
Gulfood Dubai fuarına gıda ve içecek sektörünün yanı sıra ambalaj, lojistik, tarım teknolojileri, gıda hammaddesi üretimi gibi alanlardan pek çok ilgili firma da katılabilir.

Et ürünleri, süt ürünleri, sebze ve meyveler, gurme lezzetler, yaratıcı gıda paketlemeleri, hammaddeler, glütensiz besinler, organik gıdalar, diyet ürünler ve gıda dünyasının uçsuz bucaksız dünyasının tüm örneklerine Gulfood Dubai’de tanık olabilirsiniz. Gastronomi dünyasının zirvesini Dubai’de keşfe çıkmak için Gulfood Dubai fuarına katılabilirsiniz.

DixiFuar, Gulfood Dubai için fuar turları düzenlemektedir.


SENDE TARİFİNİ GÖNDER
YAZAR BİLGİSİ
yemek24
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.