Tarif Gönder

Doğum Günü ve Özel Gün Pasta Tasarımları

25.01.2023
1.233

Size lezzetli, görsel olarak büyüleyici pastalar sunabilecek bir pastane mi arıyorsunuz? Hem damaklara hem de göze hitap eden butik pastalarıyla 7’den 70 e herkesi mutlu eden İstanbul merkezli Oklava pastanesinden başka bir yere bakmayın.

Oklava, özgün ve yaratıcı doğum günü ve özel gün pasta tasarımlarıyla ünlü bir pastanedir. Oklava’da detaylara verilen önem ve yaratıcılık, onu İstanbul’un en çok aranan pastanelerinden biri haline getirdi. Yaptıkları doğum günü pastaları tasarımsal açıları kadar tatlarıyla da öne çıkmakta.

Şu sıralar Oklava pastanesinin doğum günü pastalarının çocuklar arasında bu kadar popüler olmasının en büyük nedenlerinden biri de tasarım ekibinin filmlerden, TV programlarından ve video oyunlarından popüler karakterler ve temalar kullanmasıdır. E haliyle de çocuklar arasında çok popüler hale gelmişlerdir. Biz de en çok tercih edilen butik pasta modellerini sizin için sıraladık. İşte, o sıralama:

Örümcek adam doğum günü pastası: Bu pastada genellikle, süper kahramanın ikonik kırmızı ve mavi kostümünü görüyoruz, üstündeki figür ise farklı şekillerde görülüyor. Çoğu zaman ağ atma eylemiyle tamamlanıyor. Sadece çocuklar için değil, aynı zamanda herhangi bir Örümcek Adam hayranı için mükemmel bir pasta olacaktır.

super sonic pastasi

Sonic doğum günü pastası: Oklava ekibiyle konuştuğumuzda özellikle çocuklar arasında Sonic karakterinin şu sıralar inanılmaz popüler olduğunu duyduk. Popüler video oyunu serisine bir gönderme olan bu pasta, mavi kirpiyi çeşitli pozlarda pastanın üzerinde tatlı bir şekilde gösteriyor. Bir Sonic hayranı için mükemmel bir pasta.

Batman konsept pastası: Bu pasta, Kara Şövalye filmini izlemiş biri için aynı tatminlik duygusunu sağlayacaktır. Yapılan pastalar adeta filme bir övgü niteliğindedir. Genelde pasta modellerinin üzerinde ikonik yarasa sembolü ve bir Gotham şehrinden esintiler oluyor. Batman’i seven herkes için mükemmel bir seçenek olacaktır.

Kişiye özel tasarım: Aradığınız pastayı bulamadınız mı? Oklava ekibine istediğiniz pastanın tasarımını anlatın veya gösterin. Onlar sizin için en güzel doğum günü pastasını yapacaktır.

Sonuç olarak Oklava Pastanesi, İstanbul’un en lezzetli ve görsel olarak çarpıcı butik pastalarının çoğunu yapmasıyla tanınan bir pastanedir. Sipariş verirken gözünüzün arkada kalmayacağının garantisini veriyoruz.


SENDE TARİFİNİ GÖNDER
YAZAR BİLGİSİ
yemek24
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.