Tarif Gönder

Endüstriyel Cafe Malzemeleri

29.07.2021
2.769

Cafe mekanlarının artık bir çoğunda yemek yenilebilmekte ve dünya mutfağı menüleri bulunmaktadır. Seri ve hızlı yemek denince ilk akla gelen pişirme ekipmanları ise endüstriyel mutfak ürünleridir. Cafe endüstriyel mutfak kullanımının en fazla olduğu alanlardır. Endüstriyel fırınlar, endüstriyel fritözler, endüstriyel soğutma ekipmanları ve teşhir dolapları bunlardan bazılarıdır. 

Sıfır endüstriyel cafe malzemeleri bilindiği üzere fiyatları oldukça yüksek olup kimi işletmeler ikinci el cafe malzemeleri alımına yönelebilmektedir. Endüstriyel cafe ekipmanlarının kullanım ömürlerinin fazla olması nedeni ile ikinci el de olsa tekrar alınıp kullanılması mümkündür. 

İkinci El Endüstriyel Cafe Malzemeleri

İster ihtiyacınız olsun ister satmak isteyin endüstriyel ekipmanlara her zaman ilgi vardır. Genelinde paslanmaz krom ile yapılan bu ekipmanların dayanıklılıklığı diğer tüm ürünlerin üzerindedir. Ülkemizde bu malzeme ve ekipmanlar için hizmet veren bir çok firma ve şirket bulunmaktadır. Bunlardan biride Bicafemutfak firmasıdır. Bicafemutfak.com sitesi üzerinden hizmet veren bu firmadan hem alım hemde ikinci elde satış yapabilirsiniz.

İkinci el kafeterya malzemeleri, sanayi tipi mutfak malzemeleri, ikinci el cafe teşhir dolapları dahil bir ürün içn hizmeti bulabilirsiniz. Satmak istediğiniz zaman fimaya ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. 

2.el Cafe Ekipmanları Satmak

Cafe işletmeleri neredeyse her şehirde sıkça açılan ve el değiştirebilen işletmelerdir. Kimi zaman cafe devileri kimi zaman yer değiştirme kimi zamanda yetersiz ekipman nedeni ile endüstriyel mutfak kullanımı farklılık göstermektedir. Cafe’nin başka birine devir işlemi mümkün olmadığı durumlarda elinizde bulunan tüm ürün ve ekipmanın satılması gerekir. Bunun içinde bir çok farklı yöntem denenmektedir.

Bicafemutfak firması endüstriyel ekipman satmak isteyen müşterilerinden komple yada tek tek nakit ödeme ile malzemelerini satın almaktadır. Alıcı aramanıza gerek kalmadan, günlerce ilana başvuracak kişi beklemeden en kolay satış imkanını sağlamaktadır. Sizlere yakında bulunan endüstriyel cafe malzemeleri alanlar alanlar için yerinizde hizmet vermektedir.

İkinci El Endüstriyel Cafe Malzemeleri Fiyatları

Kullanmadığınız cafe ekipmanlarını satmak istediğinizde fiyatlarını merak edebilirsiniz. Firma sizlere ürünlerin fotoğraflarını göndermeniz halinde hemen fiyat verebilmektedir. Ayrıca vaktiniz varsa firmadan ücretsiz keşif talebinde de bulunabilirsiniz. Hurdacı veya farklı yerlerle anlaşmadan önce dilerseniz endüstriyel hizmet sağlayıcı firmadan da fiyat sorabilirsiniz.


SENDE TARİFİNİ GÖNDER
YAZAR BİLGİSİ
yemek24
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.