Tarif Gönder

Uygun Fiyatlı Yüksek Kalitenin Yeni Adresi: Evle.com.tr

13.08.2021
2.822

Evle.com.tr, uygun fiyat politikasıyla onlarca kişinin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekte; yüzlerce ürün çeşidiyle mutfak araç gereçlerinden; hediyeliklere kadar geniş bir yelpazeye sahip.

Saklama kabı çeşitleri arasında metal, plastik modeller bulunurken; yüksek kalitede desenlerle de mutfak dekorasyonuna uyum sağlıyor.

Hediyelik Kutu Çeşitleri

evle metal kalp kutu 2.6 lt 576542

Hediyelik ürünler, her zaman ilgi çekici ve özenle seçilen ürünler olmuştur. Ürünün kalitesi, görünümü ve diğer detaylar; büyük önem taşır.

  1. Kalpli kutu,
  2. Kare kutu,
  3. Silindir kutu,

Desenli kutu çeşitleri başta olmak üzere; ihtiyaç duyduğunuz tüm hediye kutusu çeşitlerine evle.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

İndirimli olarak ulaşabileceğiniz bu ürünler, hediyelik olarak kullanılabilmesinin yanı sıra saklama kabı ve genel amaçlı olarak da kullanılabilmektedir.

Metal kapaklı olanlar ya da topuz kapaklı olanlar da çeşitler arasında yer alırken; site üzerinden satın almadan önce kutuların boyutlarını da kontrol edebilirsiniz. Hediyelik kutu -hediye kutusu almak için ilk tercihler arasında yer alan sitede istediğiniz her renkte, desende ve çeşitte kutu bulunmaktadır.

Bu kutular, aynı zamanda birden fazla kullanım alanına sahiptir. Örneğin;

  1. Saklama kabı,
  2. Saklama kutusu,
  3. Hediye kurusu,
  4. Dolap içi düzenleyici,
  5. Makyaj kutusu gibi.

Uygun Fiyatlı Patates ve Soğanlık Kapları

patates sogan sarimsak saklama kabi 3 8bcb9f

Özellikle yaz aylarında özel olarak korunması gereken sebzeler arasında patates ve soğan yer almaktadır. Bunun en temel sebebi, kısa süre içerisinde çimlenerek kullanılmaz / tüketilmez hale gelmeleridir.

Bu sorunun önüne geçebilmek için birçok yöntem olsa da; en pratiği kaliteli bir patates soğanlık kullanmaktır. Diğer yöntemler çoğu zaman başarısız olurken, yiyeceklerinizi de tüketilmez hale getirebilir.

Evle.com.tr üzerinden satın alabileceğiniz patates ve soğanlık kaplar; özel metalden üretilmiştir. Bu sayede dış etkenlerden ve havadan korumaktadır. Dışarısıyla ve hava ile bağlantısı kesilen patates ve soğanlar çimlenmeyecek; nemden de etkilenmeyecektir.

Üçlü, ikili ve tekli olarak satılan bu ürünler; farklı desenlere ve renklere sahiptir. Bu sayede, mutfak dekorasyonunuza ve kullandığınız renklere en uygun olanını satın alarak, mutfağınızın dekorasyonunu da tamamlamanız mümkündür.


SENDE TARİFİNİ GÖNDER
YAZAR BİLGİSİ
yemek24
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.