Tarif Gönder

İkinci El Mutfak Malzemeleri Nasıl Satılır?

27.07.2021
2.769

Mutfak ekipman ve malzemeleri genelde uzun kullanım ömürleri olan ürünlerdir. Bu nedenle ikinci el dahi olsa alıcısı ve talibi her zaman bulunur. Ticari işletmelerin endüstriyel mutfak malzemeleri ise her zaman değeri daha yüksek olanlardır. Mutfak bölümlerinde pişirme ekipmanları, endüstriyel fırınlar, kuzineler, endüstriyel dolaplar ve paslanmaz tezgah ürünleri bunlardan bazılarıdır.

Önceki yıllarda göre ikinci el mutfak malzemeleri satmak artık daha kolay ve alternatifi boldur. Daha önceleri sadece ilan yöntemi ile alıcı aranırken şimdi bu iş için tamamen özel hizmet verebilen firmalar vardır. Sizin tek yapmanız gereken ikinci el mutfak malzemeleri için doğru alıcı firmaya ulaşmak ve ekipmanlarınız için fiyat teklifi almaktır.

İkinci El Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Satmak İstiyorum

Endüstriyel ekipmanların sık kullanıldığı yerler Restoranlar, Cafeler, Lokantalar, Yemekhaneler ve Çeşitli gıda sektöründeki firmalardır. İşletmenin devredilmesi, kapanması nedeni ile malzemeleriniz boşa çıkmış yada kapasitesi yetersiz kalan ekipmanlarınızı değiştireceğinizden eskisini satmak isteyebilirsiniz.

İkinci el endüstriyel konveksiyonel fırın, ikinci el endüstriyel mutfak tezgahı, pişirme ekipmanları, soğuk hava üniteleri ve dolapları, masalar, sandalyeler dahil tüm malzemeleri bir gün içinde satabilirsiniz.

Satış yapmak için internet ilanları, hurdacı, eskici ve spotçular bilindiği üzere ilk akla gelenlerdir. Ancak endüstriyel ekipman alımını adresinize gelerek yapan son yıllarda bir çok kurumsal firma hizmeti girmiştir. İkincielmutfakmalzemeleri.net de bunlardan biri olup satmak istediğiniz her ürün için yerinizde gelmekte ve fiyat teklifi vermektedir. Malzeme ve ekipmanlarınız için fiyatlar sizlerin istediği gibi ise firma hemen alım yapabilmektedir.

İkinci El Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Fiyatları Nedir?

Fiyatların ürün modeline, markasına, kullanım ömrüne ve çalışma durumuna göre değişen fiyatları vardır. Doğru bir fiyat verilebilmesi için ürünlerin alıcı firma yetkilisi tarafından yerinde görülmesi gerekecektir. Bunun dışında firmayı çağırmadan veya siz adrese gitmeden ekipmanların güncel fotoğraflarını göndererek de fiyat almanız mümkündür.

Endüstriyel mutfak alan firmalara komple tüm malzeme ve ekipmanınızı satmanıza gerek yoktur. Komple ürünlerini satabileceğiniz gibi firmalar adetli olarak veya parça parça alımda yapmaktadır. İşinize yaramayan malzemelerinizi tespit ederek sadece onlar için fiyat alabilir ve satabilirsiniz.


SENDE TARİFİNİ GÖNDER
YAZAR BİLGİSİ
yemek24
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.